Про компанію

Наша компанія meanwell.in.ua спеціалізується на поставках імпульсних джерел живлення (AC/DC перетворювачах), блоках живлення для світлодіодів (LED драйверах), DC/DC-перетворювачах, інверторах та зарядних пристроях виробництва компанії Mean Well (Тайвань). 


Джерела живлення Mean Well - це висока надійність і гарантія якості, а meanwell.in.ua - це гарантія своєчасної доставки товару, оптимальних цін та високої якості обслуговування. Користуючись послугами нашої компанії, Ви отримуєте оригінальний товар та гарантію від виробника, дані про якого Ви легко можете перевірити на сайті, вказавши серійний номер за адресою http://meanwell.com/serviceReport.aspx


Ще ніколи не було так легко та комфортно придбати джерела живлення. Компанія meanwell.in.ua зробить Вашу покупку швидкою та оптимально вигідною.


Про Mean Well


Компанія Mean Well була заснована в 1982 році, і одна з небагатьох, що випускає стандартні імпульсні джерела живлення серійно. У глобальному світовому рейтингу Mean Well входить до першої п'ятірки найбільших виробників за дослідженнями компанії Micro Technology Consultant, у березні 2017 року. Окрім інших виробників, орієнтованих на виробництво виключно замовленої продукції для великих виробників або послуг з контрактної збірки блоків живлення, компанія Mean Well 99% продукції виробляє самостійно і реалізує під своїм власним брендом. 


Філософія компанії Mean Well – це взаємовигідна довгострокова співпраця з замовниками, виробниками, персоналом, основана на принципі "добрих намірів", як саме і перекладається назва компанії. У головному офісі компанії, розташованому в New Taipei Industrial Park, Тайвань, працює понад 2500 співробітників, офіси компанії та виробничі потужності розташовані по всьому світу, що дозволяє забезпечувати надійну та своєчасну доставку товару до різних куточків планети, а також технічну підтримку та гарантію продукції.